Stockarka

Stockarka Pobierz: Stockarka

Program dla systemu MS Windows sprawdzający w określonych interwałach czasowych poszczególne banki zdjęć czy odnotowano w nich jakąś nową sprzedaż albo czy zatwierdzono jakieś nowe pliki. Jeśli były jakieś zmiany wyświetla odpowiednią informację w obszarze powiadomień systemu MS Windows (Tray) oraz emituje wybrany przez użytkownika dla danego banku danych dźwięk. Wyświetlane oraz gromadzone są również informacje dotyczące zarejestrowanych różnic.

Program jest konfigurowalny i dla każdego banku zdjęć można ustawić inny interwał sprawdzania danych, inny wyświetlany komunikat oraz inny dźwięk powiadomienia.

Ponadto program prezentuje różnego rodzaju analizy oraz linię trendu sprzedażowego (wylicza przewidywany termin osiągnięcia progu wypłaty na podstawie bieżącej sprzedaży).

Program nie przechowuje haseł do banków zdjęć – logowanie następuje bezpośrednio do tych banków poprzez ich strony internetowe;

Pierwsze uruchomienie

Po pierwszym uruchomieniu programu i zalogowaniu się do poszczególnych banków zdjęć program pobiera dane o sprzedaży. Po ich pobraniu należy zmodyfikować sumy miesięczne tak by odpowiadały one stanowi faktycznemu a nie łącznej wartości i ilości pobranej przez program. W tym celu należy kliknąć w przycisk wyświetlający łączną ilość pobrań dla danego banku zdjęć. Ponieważ wszystkie te dane są zapisywane z datą pierwszego uruchomienia programu to statystyki na ten dzień mogą nie być prawidłowe. Dopiero następnego dnia program zacznie pokazywać faktyczne dane dzienne. Podobnie z danymi miesięcznymi w analizach – w pierwszym miesiącu działania programu mogą nie być one poprawne.

Uwagi eksploatacyjne

Daty zapisywane i analizowane przez program to w większości przypadków daty pobrania informacji o sprzedaży a nie daty faktycznej sprzedaży – i to należy mieć na uwadze podczas przeglądania analiz prezentowanych w programie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s