Fotografia ślubna w praktyce

               Książek o tematyce fotografii ślubnej ukazuje się na naszym rynku księgarskim ostatnimi czasy sporo. Z jednej strony to dobrze bo jest w czym wybierać z drugiej świadczyć to może o tym, że nie ma jednego tak dobrego przewodnika na ten temat, który sprawiłby że wydawanie innych książek o tej tematyce stało się zbędne. Zobaczmy zatem co zawiera książka ” Fotografia ślubna w praktyce”.

               Książka ta to jedna z wielu publikacji opracowanych przez Billego Hurtera. Autor ten specjalizuje się w pisaniu książek – przede wszystkim – o tematyce wykonywania fotografii ślubnych (choć nie tylko o takich).

               Niniejsza książka została napisana w formie stu porad dla fotografów ślubnych. Jeśli chodzi o jej zawartość to każda porada posiada dosyć czytelny tytuł odzwierciedlający dobrze to co później jest w niej dokładniej opisane. Ponieważ tytuły porad to też tak jakby tytuły rozdziałów ich listę zawiera spis treści (który można znaleźć bez większych problemów w internecie) a więc nie będę tutaj rozpisywał się szerzej na temat samej zawartości książki. Porady te są na bardzo różnym poziomie i niektóre są jakby dodane na siłę (nie zapomnij naładować akumulatorów, wyczyść matrycę aparatu) tak aby było ich zgodnie z tytułem oryginału sto.

               Książka ta jest przeznaczona raczej dla osób zaczynających pracę jako fotografowie ślubni. Doświadczeni fotografowie nie znajdą prawdopodobnie w treści książki nic specjalnie odkrywczego. Jednak zarówno dla osób mniej jak i bardziej doświadczonych w fotografii tego typu niezwykle inspirujące mogą okazać się zamieszczone zdjęcia. Zdjęcia te są dziełami różnych znanych i cenionych w dziedzinie fotografii ślubnej fotografów i same w sobie stanowią wartość godną polecenia.

Ryszard Stelmachowicz

Informacje o książce:

Tytuł polski:   Fotografia ślubna w praktyce
Autor:   Bill Hurter
Strona autora:   http://billhurter.wordpress.com/
Tytuł oryginału:   100 Techniques for Professional Wedding Photographers
Wydawnictwo:   Galaktyka

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.